Uverejnené

Možnosti batérie podľa vášho životného štýlu so systémom SONNET2

Jednou z vecí, ktoré na zvukových procesoroch SONNET a SONNET 2 milujeme, je ich flexibilita. Modulárny dizajn uľahčuje používanie možností nosenia vhodných pre deti, ako sú ActiveWear a BabyWear . Alebo môžete nasunúť kryt AudioStream pre priame streamovanie. Potom sú tu možnosti batérie. Vyberte si medzi jednorazovými a nabíjateľnými, rôznymi dĺžkami a rôznou výdržou batérie: podľa toho, čo vyhovuje vášmu životnému štýlu!

Aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, ktoré možnosti sú pre vás najlepšie, tu je úplný sprievodca možnosťami batérie pre zvukové procesory radu SONNET.

Nabíjateľné batérie

Ekonomické a ekologické, naše nabíjateľné batérie sú super pohodlné. Noste ich cez deň a potom ich nabíjajte v noci. Dokonca si môžete nechať nejaké náhradné diely so sebou, ak potrebujete počas dňa trochu energie navyše.

Môžete si vybrať medzi tromi rôznymi veľkosťami v závislosti od toho,
či chcete väčší výkon alebo diskrétnejšiu možnosť:

  • Nabíjateľná batéria Max s výdržou až 17 hodín.
  • Štandardná nabíjateľná batéria s výdržou až 10 hodín.
  • Mikro nabíjateľná batéria s výdržou až 7 hodín.

Všetky tieto možnosti využívajú rovnaký nabíjací systém a adaptér, takže medzi nimi môžete ľahko prepínať v závislosti od vašich plánov. Napríklad možnosti Standard a Micro* fungujú s WaterWear v prípade, že sa chcete okúpať, a AudioStream , ak počúvate hudbu.

Všetky tri dobíjacie batérie sa dajú ľahko prispôsobiť aj vášmu zvukovému procesoru: kryty Micro a Standard sa dodávajú v 15 rôznych farbách, zatiaľ čo kryt Max Cover je k dispozícii v našich šiestich základných farbách pre hladký vzhľad.

Jednorazové batérie

Niekedy potrebujete flexibilitu jednorazových výrobkov. Našťastie naše zvukové procesory série SONNET majú rám batérie, ktorý funguje s jednorazovými zinkovo-vzduchovými, oxidovými a alkalickými batériami. Pomocou dvoch batérií typu Zinc-Air si môžete užiť neuveriteľných 60 hodín nepretržitého počúvania. Ideálne, ak máte pred sebou náročný víkend.

Maximálna výdrž batérieKompatibilné s WaterWear
675 Zinc-Air Batteries 60 hodín
675 Silver-Oxide Batteries10 hodín
975 Alkaline Batteries8 hodín

Ak sa chystáte na pláž, potom sú najlepšie strieborné alebo alkalické batérie. Sú kompatibilné s WaterWear, takže si stále môžete vychutnať všetky zvuky mora.

Mimochodom, naša jednorazová možnosť používa rovnaký kryt ako štandardná nabíjateľná batéria, takže je neuveriteľne jednoduché prepínať medzi týmito možnosťami, keď to potrebujete.

Mini batéria

Naša séria SONNET má v rukáve ďalší trik: Mini Battery Pack . Len s jednou batériou AAA si môžete užívať až 37 hodín počúvania, vďaka čomu je ideálny na kempingové výlety alebo ako záloha, keď ste vonku. Batéria Mini sa nosí z ucha – stačí ju pripnúť na opasok alebo na oblečenie.